Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: niedziela, 27 września 2020 r.

Imieniny: Justyny, Wincentego

Dyrektor Szkoły Informuje

powiększ zdjęcie

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie

W związku z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącymi stopniowego powrotu do stacjonarnego funkcjonowania szkół informujemy, że:

  • od 18 maja 2020 r. istnieje możliwość udziału uczniów w zajęciach rewalidacyjnych na terenie szkoły (dokładne informacje zostały przekazane zainteresowanym przez nauczycieli prowadzących te zajęcia),
  • od 25 maja 2020 r. szkoła umożliwia korzystanie z biblioteki szkolnej (zainteresowani uczniowie zgłaszają fakt ten wychowawcy klasy),
  • od 1 czerwca 2020 r. szkoła będzie organizowała konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne dla wszystkich chętnych uczniów, konsultacje te będą mogły odbywać się również na terenie szkoły w przypadku zgłoszenia przez uczniów takiego zapotrzebowania (szczegóły zostaną przekazane uczniom przez nauczycieli przedmiotu, nauczycielom przedmiotu uczeń zgłasza chęć udziału w takich konsultacjach).
    Harmonogram konsultacji zostanie podany do dnia 29.05.2020 r., podane zostaną rónież zasady zachowania podczas udziału w konsultacjech celem zapewnienia bezpieczeństwa w zwiazku z COVID-19.
  • Ważne ! W konsultacjach na terenie szkoły będą mogli brać udział wyłącznie uczniowie, którzy wcześniej zgłosili nauczycielowi / wychowawcy chęć uczestnictwa w takiej formie zajęć i dostali informację zwrotną, potwierdzającą termin konsultacji.

  Beata Kuźnik
  dyrektor szkoły

Polityka plików cookies | RODO

© 2013-2020 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio