Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: czwartek, 09 lipca 2020 r.

Imieniny: Weroniki, Zenona

Dzień Dziecka Może Być Codziennie

powiększ zdjęcie

Pojechaliśmy w odwiedziny 

Dnia 12 czerwca br. uczniowie klas: 2bT i 3bT pod opieką pana Adama Rojka i pani Jolanty Cebuli pojechali w odwiedziny do zaprzyjaźnionej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Jastrzębiu Zdroju. Korzystając z faktu, że niedawno obchodzono Dzień Dziecka, zorganizowaliśmy wspólnego grilla sprawiając tym samym podopiecznym dużą niespodziankę. Miłym akcentem okazała się także słodka uczta. To już tradycja, że dzielimy się tym co najlepsze. Mali wychowankowie mogli skosztować słodkich wypieków przygotowanych przez uczniów technikum - techników żywienia i usług gastronomicznych. Wyjazd do Domu Dziecka i wspólna zabawa dostarczyły wszystkim dużo radości i pozytywnych wrażeń. Pobyt w tym miejscu przekonał nas o tym, że najlepszą formą świętowania jest podejmowanie działań na rzecz tych, którzy tego potrzebują. Dzięki takim inicjatywom nasza młodzież otwiera się na potrzeby innych oraz kształtuje swoje umiejętności społeczne.  

Wszystkim osobom o szczodrych sercach dziękujemy za przekazane dary, a nauczycielom technologii gastronomicznej za pomoc w przygotowaniu pysznych ciasteczek oraz owocną współpracę.

W tym niezwykłym dniu dzieci nie kryły radości ze wspólnie spędzonego czasu oraz wyraziły ogromną nadzieję na kolejne spotkanie z naszymi uczniami – może już we wrześniu.
Do miłego zobaczenia ...

Opracowanie: Adam Rojek

 


Polityka plików cookies | RODO

© 2013-2020 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio