Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: czwartek, 09 lipca 2020 r.

Imieniny: Weroniki, Zenona

Festiwal Fryzjerski

powiększ zdjęcie

Święto Fryzjerów w Katowicach

    Festiwal Fryzjerski to 18 lat historii zapisanej na kartach branży beauty. W weekend 23 listopada 2019 r. klasy fryzjerskie integrowały się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Targi dedykowane były dla fryzjerów aktywnie pracujących, dla osób uczących się zawodu i dla wszystkich pasjonatów tej dziedziny sztuki.

Hair Fair to m.in.:

• Międzynarodowe Mistrzostwa Fryzjerskie Top City – 7 kategorii startowych: JUNIOR Wedding Young, JUNIOR Bob i jego wariacje, JUNIOR Crazy Razor oraz SENIOR MASTER Flower Women, SENIOR Wedding, SENIOR CMC CAT Polska- Old School, SENIOR CMC CAT Polska Salon Look.

• Academy Day – Bogaty program szkoleniowy pokazów look & learn, które cieszą się dużym zainteresowaniem festiwalowej publiczności, przygotowane przez czołowe polskie akademie fryzjerskie.

• Parada Szkół – pokazy uczniów szkół fryzjerskich, które co roku zrzeszają młodych adeptów sztuki fryzjerskiej.

• Edukacyjne Sceny Techniczne Edu Stage & Barber Stage- po raz pierwszy na targach Hair Fair zapraszamy wszystkich pasjonatów fryzjerstwa męskiego. Barber Stage to specjalna scena, na której przez dwa dni targów Hair Fair odbywać się będą atrakcyjne pokazy sztuki barberskiej. Przez całą sobotę i niedzielę mistrzowie i kreatorzy trendów będą dzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem łączących teorię z praktyką.

• Show & Artist – Centrum targów Hair Fair, jak co roku stanie się Scena Główna, na której odbędą się wyjątkowe pokazy i prezentacje z najlepszymi postaciami nowoczesnego fryzjerstwa. To tu będzie miał miejsce wyjątkowy spektakl łączący w widowiskowy sposób fryzjerstwo, modę i make-up.

Najatrakcyjniejsza w Polsce Hala wystawiennicza z setkami marek fryzjerskich, promocjami na stoiskach
Wystawców oraz nowościami w branży fryzjerskiej.

 

Opra­­­­­­­co­­­­­­­wa­­­­­­­nie: Justyna Pajor

Do­­­­­­­da­­­­­­­ł: G.P.

Polityka plików cookies | RODO

© 2013-2020 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio