Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Mecz Plus Ligi

Mecz Plus Ligi - powiększ zdjęcie

Były emocje i było kibicowanie

W dniu 10 grudnia 2016 r. młodzież z naszej szkoły miała możliwość zobaczenia na żywo meczu PLUS LIGI pomiędzy KS Jastrzębskim Węglem, a ONICO AZS Politechniką Warszawską. Mecz był niesamowitym wydarzeniem, zwłaszcza że gospodarze rozpoczęli spotkanie niezbyt dobrze przegrywając pierwszego seta po pięknej walce 28:30. W drugim secie przyjezdni byli na fali i nie dali Jastrzębianom zbytnio pograć. W trzecim secie pewna gra naszych skrzydłowych przyniosła nam zwycięstwo. Czwarty set to regularna siatkarska bitwa. Na cios rywali nasza drużyna odpowiadała jeszcze mocniejszym uderzeniem. Mecz nabrał kolorów, gra po obu stronach siatki była wyśmienita, troszkę zdeprymowani coraz lepszą grą gospodarzy przyjezdni zaczęli nerwowo reagować. Pawłowi Zagumnemu puściły nerwy i za kłótnię z sędzią został ukarany czerwoną kartką, a to oznaczało kolejny punkt dla JW. W końcówce błyszczał Oliva dzięki, któremu zyskaliśmy pierwsze piłki meczowe. Raz rywale zdołali się wybronić, ale wobec kolejnego ataku Kubańczyka okazali się bezradni. Trzeba przyznać że drużyna Jastrzębskiego Węgla pokazała siłę charakteru przegrywjąc 0:2 wygrali spotkanie 3:2. Młodzież była bardzo zadowolona z możliwości uczestniczenia w tym spotkaniu. Świetnie spełnili się w roli kibiców dopingując drużynę z Jastrzębia przez całe spotkanie.

Uczestnicy:

• Agnieszka Malcharek, Joanna Korzeniewska, Patrycja Wiencek i Julia Sitkowska z klasy 2T,
  • Kamila Cebula, Arkadiusz Chojnacki i Paweł Owczorz z klasy 1aT,
  • Dominika Koczar z klasy 1bT,
  • Mateusz Zieliński z klasy 1bZ.

Opiekunem  była pani Sylwia Rośczak. Podziękowania należą się dla organizatora biletów wstępu na ten mecz panu Michałowi Wychrystenko. Dziękujemy.

Opracowanie: mgr Sylwia Rośczak

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google - Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług.