Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: czwartek, 09 lipca 2020 r.

Imieniny: Weroniki, Zenona

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - Otwarta Firma 2019

powiększ zdjęcie

12 edycja przeszła do historii !

Listopad kojarzy się nie tylko z jesienną aurą, ale również z udziałem naszej szkoły w programie „Otwarta firma”. Za nami dwunasta edycja projektu, który obchodzony jest jednocześnie w 160 krajach świata. Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są: były premier Wielkiej Brytanii, Gordon Brown, brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark oraz amerykańska Fundacja Kauffmana.

Celem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi. W tej edycji odbyło się wiele ciekawych spotkań u lokalnych przedsiębiorców oraz lekcji podstaw przedsiębiorczości poprowadzonych przez osoby biznesu.

Otwarte firmy, które wzięły udział w tegorocznym projekcie to: Studio Urody „Bellissima”, Foto-Kołodziejska, FLC Studio.com, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP, Roys Auto Szkoła, SR Active Life, Varried Design,  SiJU Salon Urody,  Individual HAIR Vision, Specjalistyczne Centrum Logopedyczne SERMONE oraz przedstawiciel spółki Ambasada Krzysztof Ptak.

Wszystkim przedsiębiorcom  dziękujemy za zaangażowanie w projekt.

Spotkania zostały zorganizowane przez nauczycieli podstaw przedsiębiorczości: panią Urszulę Paleczną oraz panią Sylwię Maruszczyk, która jest koordynatorem projektu.

Opracowanie: Sylwia Maruszczyk

Do­­­­­­­­da­­­­­­­­ł: G.P.


Polityka plików cookies | RODO

© 2013-2020 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio