Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: niedziela, 27 września 2020 r.

Imieniny: Justyny, Wincentego

Urodzinowy Quiz o Żorach

powiększ zdjęcie

Sprawdź co wiesz o swoim mieście

Przed nami 748 Urodziny Miasta Żory. Z tej okazji Halo Żory we współpracy z Urzędem Miasta Żory przygotowali dla mieszkańców test, podczas którego można sprawdzić swoją wiedzę o mieście. Na najlepszych czekają nagrody - niespodzianki.

Quiz przeprowadzony zostanie przez messenger Halo Żory na portalu Facebook. Rywalizacja będzie toczyła się w dwóch kategoriach: dzieci do 15 roku życia oraz młodzież i dorośli.

Jak wziąć udział w quizie? Wystarczy posiadać na telefonie zainstalowaną aplikację Messenger lub komputer z Internetem i konto na portalu Facebook. W prywatnej wiadomości do Halo Żory w serwisie Facebook należy wpisać komendę quiz, aby wywołać formularz zapisów.

https://www.facebook.com/halozory/  link do profilu na FB

Następnie trzeba odpowiedzieć na kilka pytań i pozostaje już tylko czekać. W poniedziałek, 24 lutego o godz. 18:00,  Halo Żory odezwie się do zapisanych osób i zaprosi ich do udziału w quizie.

Wyniki zostaną zamieszczone na łamach serwisu 25 lutego, a nagrody zostaną przekazane w czasie oficjalnych obchodów urodzin miasta – w sobotę, 29 lutego na żorskim rynku.

Zaprasza i pozdrawia
Przemysław Biegała (autor i pomysłodawca serwisu Halo Żory www.halozory.pl)

 

Dodał: G.P.

Polityka plików cookies | RODO

© 2013-2020 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio