Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: sobota, 21 września 2019 r.

Imieniny: Hipolita, Mateusza

Konsultacje nauczycieli

KONSULTACJE I ZEBRANIA DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020:

Terminy konsultacji:

  • 10.10.2019
  • 21.11.2019
  • 27.02.2020
  • 02.04.2020
  • 21.05.2020

Wszyscy nauczyciele pełnią dyżur w godzinach 17.00 - 18.00

Terminy zebrań:

  • 12.09.2019
  • 05.12.2019
  • 08.06.2020

SŁUŻBOWE ADRESY MAILOWE NAUCZYCIELI:

Beata Kuźnik - b.kuznik@ckziuzory.pl (DYREKTOR)

Renata Wieczorek - r.wieczorek@ckziuzory.pl (WICEDYREKTOR)

Agnieszka Niedobecka - a.niedobecka@ckziuzory.pl (WICEDYREKTOR)

 

1. Adamczyk Joanna  - j.adamczyk@ckziuzory.pl

2. Bosak Bogdan - b.bosak@ckziuzory.pl

3. Cebula Jolanta - j.cebula@ckziuzory.pl

4. Długosz Bożena - b.dlugosz@ckziuzory.pl

5. Druch Ewa - e.druch@ckziuzory.pl

6. Dźwięga Iwona - i.dzwiega@ckziuzory.pl

7. Foltys Katarzyna - katfol18@op.pl

8. Gawenda Anna Urszula - a.gawenda@ckziuzory.pl

9. Gawenda Dawid - d.gawenda@ckziuzory.pl

10. Gorzawska Agnieszka - a.gorzawska@ckziuzory.pl

11. Hajdecka Barbara - b.hajdecka@ckziuzory.pl

12. Hołownia Monika - m.holownia@ckziuzory.pl

13. Jendykiewicz Agnieszka - agnieszkajendykiewicz@wp.pl

14. Kobylanka Juliusz - j.kobylanka@ckziuzory.pl

15. Kołodziejska Urszula - u.kolodziejska@ckziuzory.pl

16. Kowalczyk Marzena - m.kowalczyk@ckziuzory.pl

17. Kozielska Joanna - j.kozielska@ckziuzory.pl

18. Krosny - Dudkiewicz Anna - a.dudkiewicz@ckziuzory.pl

19. Kubalka Anna - a.kubalka@ckziuzory.pl

20. Kuchta Dariusz- d.kuchta@ckziuzory.pl

21. Kwiecień Dorota - d.kwiecien@ckziuzory.pl

22. Lejta Damian - d.lejta@ckziuzory.pl

23. Liberda Ewa - e.liberda@ckziuzory.pl

24. Ligas Joanna - j.ligas@ckziuzory.pl

25. Lipp - Zieleźny Celina - c.zielzny@ckziuzory.pl

26. Malinowska Katarzyna - k.malinowska@ckziuzory.pl

27. Marciak Grzegorz - g.marciak@ckziuzory.pl

28. Maruszczyk Sylwia - s.maruszczyk@ckziuzory.pl

29. Mrowiec Aneta - a.mrowiec@ckziuzory.pl

30. Nocuń Marzena - m.nocun@ckziuzory.pl

31. Pajor Justyna - j.pajor@ckziuzory.pl

32. Pala Piotr - p.pala@ckziuzory.pl

33. Paleczna Urszula - u.paleczna@ckziuzory.pl

34. Pichnar Grzegorz - g.pichnar@ckziuzory.pl

35. Remplewska Agnieszka - a.remplewska@ckziuzory.pl

36. Rojek Adam - a.rojek@ckziuzory.pl

37. Rośczak Sylwia - s.rosczak@ckziuzory.pl

38. Sieńkowska Adriana - a.sienkowska@ckziuzory.pl

39. Sobik Danuta - d.sobik@ckziuzory.pl

40. Stańczyk Marzena - m.stanczyk@ckziuzory.pl

41. Staroń Anna - a.staron@ckziuzory.pl

42. Szestak Katarzyna - k.szestak@ckziuzory.pl

43. Szulc Stanisława - s.szulc@ckziuzory.pl

44. Szwamberg Agnieszka - a.szwamberg@ckziuzory.pl

45. Timler Dorota - d.timler@ckziuzory.pl

46. Tumula Joanna - j.wybraniec@ckziuzory.pl

47. Urbańczyk - Maziarek Barbara - b.maziarek@ckziuzory.pl

48. Winkler Anna - a.winkler@ckziuzory.pl

49. Wronka Katarzyna - k.wronka@ckziuzory.pl

50. Wyrozumski Bartłomiej - b.wyrozumski@ckziuzory.pl

51. Zeh - Wypasek Agnieszka - a.wypasek@ckziuzory.pl

52. Żydek Iwona - i.zydek@ckziuzory.pl

 

Polityka plików cookies | RODO

© 2013-2019 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio