Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: piątek, 28 lipca 2017 r.

Imieniny: Innocentego, Wiktora

Konsultacje nauczycieli

KONSULTACJE DLA RODZICÓW:

W roku szkolnym 2016/2017 konsultacje odbędą się w następujących terminach:

  • 03. X. 2016
  • 07. XI. 2016
  • 05. XII. 2016
  • 20. II. 2017
  • 20. III. 2017
  • 24. IV. 2017
  • 22. V. 2017
  • 05. VI. 2017

Wszyscy nauczyciele pełnią dyżur w godzinach 17.00-18.00.


KONSULTACJE DLA UCZNIÓW:


SŁUŻBOWE ADRESY MAILOWE NAUCZYCIELI:

Beata Kuźnik - b.kuznik@ckziuzory.pl

Sylwia Maruszczyk - s.maruszczyk@ckziuzory.pl

Agnieszka Niedobecka - a.niedobecka@ckziuzory.pl

 

1. Adamczyk Joanna  - j.adamczyk@ckziuzory.pl

2. Bosak Bogdan - b.bosak@ckziuzory.pl

3. Cebula Jolanta - j.cebula@ckziuzory.pl

4. Długosz Bożena - b.dlugosz@ckziuzory.pl

5. Druch Ewa - e.druch@ckziuzory.pl

6. Dźwięga Iwona - i.dzwiega@ckziuzory.pl

7. Gmerek - Smołka Agnieszka - a.smolka@ckziuzory.pl

8. Gorzawska Agnieszka - a.gorzawska@ckziuzory.pl

9. Hołownia Monika - m.holownia@ckziuzory.pl

10. Jendykiewicz Agnieszka

11. Dariusz Kuchta - d.kuchta@ckziuzory.pl

12. Kwietniewska - Broy Anna - a.broy@ckziuzory.pl

13. Lejta Damian - d.lejta@ckziuzory.pl

14. Liberda Ewa - e.liberda@ckziuzory.pl

15. Lubos Mariola - m.lubos@ckziuzory.pl

16. Mrowiec Aneta - a.mrowiec@ckziuzory.p

17. Murat Alina - a.murat@ckziuzory.pl

18. Nocuń Marzena - m.nocun@ckziuzory.pl

19. Pajor Justyna - j.pajor@ckziuzory.pl

20. Pala Piotr - p.pala@ckziuzory.pl

21. Pietruszka  Mateusz - m.pietruszka@ckziuzory.pl

22. Pichnar Grzegorz - g.pichnar@ckziuzory.pl

23. Rojek Adam - a.rojek@ckziuzory.pl

24. Rokowska Małgorzata - m.rokowska@ckziuzory.pl

25. Rośczak Sylwia - s.rosczak@ckziuzory.pl

26. Sieńkowska Adriana - a.sienkowska@ckziuzory.pl

27. Szwamberg Agnieszka - a.szwamberg@ckziuzory.pl

28. Timler Dorota - d.timler@ckziuzory.pl

29. Tumula Joanna - j.wybraniec@ckziuzory.pl

30. Urbańczyk - Maziarek Barbara - b.maziarek@ckziuzory.pl

31. Wieczorek Renata - r.wieczorek@ckziuzory.pl

32. Wronka Katarzyna - k.wronka@ckziuzory.pl

33. Wyrozumski Bartłomiej - b.wyrozumski@ckziuzory.pl

34. Żydek Iwona - i.zydek@ckziuzory.pl

 

© 2013-2017 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio