Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: poniedziałek, 17 grudnia 2018 r.

Imieniny: Floriana, Łazarza

Konsultacje nauczycieli

KONSULTACJE I ZEBRANIA DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019:

Terminy konsultacji:

  • 11.10
  • 15.11
  • 31.01
  • 14.03
  • 16.05

Wszyscy nauczyciele pełnią dyżur w godzinach 17.00 - 18.00

Terminy zebrań:

  • 10.09 
  • 13.12
  • 04.04 - tylko klasa maturalna
  • 06.06

SŁUŻBOWE ADRESY MAILOWE NAUCZYCIELI:

Beata Kuźnik - b.kuznik@ckziuzory.pl

Renata Wieczorek - r.wieczorek@ckziuzory.pl

Agnieszka Niedobecka - a.niedobecka@ckziuzory.pl

 

1. Adamczyk Joanna  - j.adamczyk@ckziuzory.pl

2. Bosak Bogdan - b.bosak@ckziuzory.pl

3. Cebula Jolanta - j.cebula@ckziuzory.pl

4. Długosz Bożena - b.dlugosz@ckziuzory.pl

5. Druch Ewa - e.druch@ckziuzory.pl

6. Dźwięga Iwona - i.dzwiega@ckziuzory.pl

7. Gawenda Dawid - d.gawenda@ckziuzory.pl

8. Gorzawska Agnieszka - a.gorzawska@ckziuzory.pl

9. Hajdecka Barbara - b.hajdecka@ckziuzory.pl

10. Hołownia Monika - m.holownia@ckziuzory.pl

11. Jendykiewicz Agnieszka - agnieszkajendykiewicz@wp.pl

12. Kowalczyk - Raczek Marzena - m.raczek@ckziuzory.pl

13. Kuchta Dariusz- d.kuchta@ckziuzory.pl

14. Kwietniewska - Broy Anna - a.broy@ckziuzory.pl

15. Lejta Damian - d.lejta@ckziuzory.pl

16. Liberda Ewa - e.liberda@ckziuzory.pl

17. Maruszczyk Sylwia - s.maruszczyk@ckziuzory.pl

18. Mrowiec Aneta - a.mrowiec@ckziuzory.p

19. Murat Alina - a.murat@ckziuzory.pl

20. Nocuń Marzena - m.nocun@ckziuzory.pl

21. Pajor Justyna - j.pajor@ckziuzory.pl

22. Pala Piotr - p.pala@ckziuzory.pl

23. Pichnar Grzegorz - g.pichnar@ckziuzory.pl

21. Piwowarczyk Grażyna -  g.piwowarczyk@ckziuzory.pl

21. Rojek Adam - a.rojek@ckziuzory.pl

23. Rośczak Sylwia - s.rosczak@ckziuzory.pl

24. Sieńkowska Adriana - a.sienkowska@ckziuzory.pl

25. Sobik Danuta - d.sobik@ckziuzory.pl

26. Stańczyk Marzena - m.stanczyk@ckziuzory.pl

27. Staroń Anna - a.staron@ckziuzory.pl

28. Szestak Katarzyna - k.szestak@ckziuzory.pl

29. Szwamberg Agnieszka - a.szwamberg@ckziuzory.pl

30. Szymiczek Brygida - b.szymiczek@ckziuzory.pl

31. Timler Dorota - d.timler@ckziuzory.pl

32. Tumula Joanna - j.wybraniec@ckziuzory.pl

33. Urbańczyk - Maziarek Barbara - b.maziarek@ckziuzory.pl

34. Wronka Katarzyna - k.wronka@ckziuzory.pl

35. Wyrozumski Bartłomiej - b.wyrozumski@ckziuzory.pl

36. Żydek Iwona - i.zydek@ckziuzory.pl

 

Polityka plików cookies | RODO

© 2013-2018 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio