Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: wtorek, 14 sierpnia 2018 r.

Imieniny: Alfreda, Maksymiliana

Konsultacje nauczycieli

KONSULTACJE I ZEBRANIA DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019:

Terminy konsultacji:

Wszyscy nauczyciele pełnią dyżur w godzinach 17.00 - 18.00

Terminy zebrań:


SŁUŻBOWE ADRESY MAILOWE NAUCZYCIELI:

Beata Kuźnik - b.kuznik@ckziuzory.pl

Sylwia Maruszczyk - s.maruszczyk@ckziuzory.pl

Agnieszka Niedobecka - a.niedobecka@ckziuzory.pl

 

1. Adamczyk Joanna  - j.adamczyk@ckziuzory.pl

2. Bosak Bogdan - b.bosak@ckziuzory.pl

3. Cebula Jolanta - j.cebula@ckziuzory.pl

4. Długosz Bożena - b.dlugosz@ckziuzory.pl

5. Druch Ewa - e.druch@ckziuzory.pl

6. Dźwięga Iwona - i.dzwiega@ckziuzory.pl

7. Gorzawska Agnieszka - a.gorzawska@ckziuzory.pl

8. Hołownia Monika - m.holownia@ckziuzory.pl

9. Jendykiewicz Agnieszka - agnieszkajendykiewicz@wp.pl

10. Dariusz Kuchta - d.kuchta@ckziuzory.pl

11. Kwietniewska - Broy Anna - a.broy@ckziuzory.pl

12. Lejta Damian - d.lejta@ckziuzory.pl

13. Liberda Ewa - e.liberda@ckziuzory.pl

14. Mrowiec Aneta - a.mrowiec@ckziuzory.p

15. Murat Alina - a.murat@ckziuzory.pl

16. Nocuń Marzena - m.nocun@ckziuzory.pl

17. Pajor Justyna - j.pajor@ckziuzory.pl

18. Pala Piotr - p.pala@ckziuzory.pl

19. Pietruszka  Mateusz - m.pietruszka@ckziuzory.pl

20. Pichnar Grzegorz - g.pichnar@ckziuzory.pl

21. Rojek Adam - a.rojek@ckziuzory.pl

22. Rokowska Małgorzata - m.rokowska@ckziuzory.pl

23. Rośczak Sylwia - s.rosczak@ckziuzory.pl

24. Sieńkowska Adriana - a.sienkowska@ckziuzory.pl

25. Stańczyk Marzena

26. Szota Elżbieta - elaszota1@wp.pl

27. Szwamberg Agnieszka - a.szwamberg@ckziuzory.pl

28. Szwedka Bożena -  b.szwedka@ckziuzory.pl

29. Timler Dorota - d.timler@ckziuzory.pl

30. Tumula Joanna - j.wybraniec@ckziuzory.pl

31. Urbańczyk - Maziarek Barbara - b.maziarek@ckziuzory.pl

32. Wieczorek Renata - r.wieczorek@ckziuzory.pl

33. Wronka Katarzyna - k.wronka@ckziuzory.pl

34. Wyrozumski Bartłomiej - b.wyrozumski@ckziuzory.pl

35. Żydek Iwona - i.zydek@ckziuzory.pl

 

© 2013-2018 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio