Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: niedziela, 19 listopada 2017 r.

Imieniny: Elżbiety, Salomei, Seweryna

Konsultacje nauczycieli

KONSULTACJE I ZEBRANIA DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018:

Terminy konsultacji:

  • 09.10.2017
  • 13.11.2017
  • 22.01.2018
  • 12.02.2018
  • 12.03.2018
  • 23.04.2018
  • 14.05.2018

Wszyscy nauczyciele pełnią dyżur w godzinach 17.00 - 18.00

Terminy zebrań:

  • 11.09.2017
  • 11.12.2017
  • 09.04.2018 (klasy maturalne)
  • 04.06.2018

 

SŁUŻBOWE ADRESY MAILOWE NAUCZYCIELI:

Beata Kuźnik - b.kuznik@ckziuzory.pl

Sylwia Maruszczyk - s.maruszczyk@ckziuzory.pl

Agnieszka Niedobecka - a.niedobecka@ckziuzory.pl

 

1. Adamczyk Joanna  - j.adamczyk@ckziuzory.pl

2. Bosak Bogdan - b.bosak@ckziuzory.pl

3. Cebula Jolanta - j.cebula@ckziuzory.pl

4. Długosz Bożena - b.dlugosz@ckziuzory.pl

5. Druch Ewa - e.druch@ckziuzory.pl

6. Dźwięga Iwona - i.dzwiega@ckziuzory.pl

7. Famulska Katarzyna - fam.k@wp.pl

8. Gorzawska Agnieszka - a.gorzawska@ckziuzory.pl

9. Hołownia Monika - m.holownia@ckziuzory.pl

10. Jendykiewicz Agnieszka - agnieszkajendykiewicz@wp.pl

11. Dariusz Kuchta - d.kuchta@ckziuzory.pl

12. Kwietniewska - Broy Anna - a.broy@ckziuzory.pl

13. Lejta Damian - d.lejta@ckziuzory.pl

14. Liberda Ewa - e.liberda@ckziuzory.pl

15. Lubos Mariola - m.lubos@ckziuzory.pl

16. Mrowiec Aneta - a.mrowiec@ckziuzory.p

17. Murat Alina - a.murat@ckziuzory.pl

18. Nocuń Marzena - m.nocun@ckziuzory.pl

19. Pajor Justyna - j.pajor@ckziuzory.pl

20. Pala Piotr - p.pala@ckziuzory.pl

21. Pietruszka  Mateusz - m.pietruszka@ckziuzory.pl

22. Pichnar Grzegorz - g.pichnar@ckziuzory.pl

23. Rojek Adam - a.rojek@ckziuzory.pl

24. Rokowska Małgorzata - m.rokowska@ckziuzory.pl

25. Rośczak Sylwia - s.rosczak@ckziuzory.pl

26. Sieńkowska Adriana - a.sienkowska@ckziuzory.pl

27. Szota Elżbieta - elaszota1@wp.pl

28. Szwamberg Agnieszka - a.szwamberg@ckziuzory.pl

29. Szwedka Bożena -  b.szwedka@ckziuzory.pl

30. Timler Dorota - d.timler@ckziuzory.pl

31. Tumula Joanna - j.wybraniec@ckziuzory.pl

32. Urbańczyk - Maziarek Barbara - b.maziarek@ckziuzory.pl

33. Wieczorek Renata - r.wieczorek@ckziuzory.pl

34. Wronka Katarzyna - k.wronka@ckziuzory.pl

35. Wyrozumski Bartłomiej - b.wyrozumski@ckziuzory.pl

36. Żydek Iwona - i.zydek@ckziuzory.pl

 

© 2013-2017 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio