Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: niedziela, 29 listopada 2020 r.

Imieniny: Błażeja, Saturnina

Kontakt z nauczycielami

SŁUŻBOWE ADRESY MAILOWE NAUCZYCIELI:

Beata Kuźnik - b.kuznik@ckziuzory.pl (DYREKTOR)

Renata Wieczorek - r.wieczorek@ckziuzory.pl (WICEDYREKTOR)

Agnieszka Niedobecka - a.niedobecka@ckziuzory.pl (WICEDYREKTOR)

Bożena Długosz - b.dlugosz@ckziuzory.pl (KIEROWNIK PNZ)


1. Adamczyk Joanna  - j.adamczyk@ckziuzory.pl

2. Bosak Bogdan - b.bosak@ckziuzory.pl

3. Cebula Jolanta - j.cebula@ckziuzory.pl

4. Chapuła - Pulit Małgorzata - m.pulit@ckziuzory.pl

5. Długosz Bożena - b.dlugosz@ckziuzory.pl

6. Druch Ewa - e.druch@ckziuzory.pl

7. Dyrbuś Sylwia - s.dyrbus@ckziuzory.pl

8. Dźwięga Iwona - i.dzwiega@ckziuzory.pl

9. Foltys Katarzyna - katfol18@op.pl

10. Gawenda Dawid - d.gawenda@ckziuzory.pl

11. Grzegorzyca Bartosz - b.grzegorzyca@ckziuzory.pl

12. Gorzawska Agnieszka - a.gorzawska@ckziuzory.pl

13. Hajdecka Barbara - b.hajdecka@ckziuzory.pl

14. Hołownia Monika - m.holownia@ckziuzory.pl

15. Janosz Klaudia - k.janosz@ckziuzory.pl

16. Jendykiewicz Agnieszka - agnieszkajendykiewicz@wp.pl

17. Kobylanka Juliusz - j.kobylanka@ckziuzory.pl

18. Kołodziejska Urszula - u.kolodziejska@ckziuzory.pl

19. Kowalczyk Marzena - m.kowalczyk@ckziuzory.pl

20. Krosny - Dudkiewicz Anna - a.dudkiewicz@ckziuzory.pl

21. Kuchta Dariusz- d.kuchta@ckziuzory.pl

22. Kwiecień Dorota - d.kwiecien@ckziuzory.pl

23. Lejta Damian - d.lejta@ckziuzory.pl

24. Liberda Ewa - e.liberda@ckziuzory.pl

25. Ligas Joanna - j.ligas@ckziuzory.pl

26. Lipp - Zieleźny Celina - c.zielezny@ckziuzory.pl

27. Marciak Grzegorz - g.marciak@ckziuzory.pl

28. Maruszczyk Sylwia - s.maruszczyk@ckziuzory.pl

29. Maryjosz Katarzyna - k.maryjosz@ckziuzory.pl

30. Nocuń Marzena - m.nocun@ckziuzory.pl

31. Pajor Justyna - j.pajor@ckziuzory.pl

32. Pala Piotr - p.pala@ckziuzory.pl

33. Paleczna Urszula - u.paleczna@ckziuzory.pl

34. Pichnar Grzegorz - g.pichnar@ckziuzory.pl

35. Pieczka Katarzyna - k.pieczka@ckziuzory.pl

36. Polok Magdalena - m.polok@ckziuzory.pl

37. Rojek Adam - a.rojek@ckziuzory.pl

38. Rośczak Sylwia - s.rosczak@ckziuzory.pl

39. Sieńkowska Adriana - a.sienkowska@ckziuzory.pl

40. Sobik Danuta - d.sobik@ckziuzory.pl

41. Staniec Damian - d.staniec@ckziuzory.pl

42. Stańczyk Marzena - m.stanczyk@ckziuzory.pl

43. Staroń Anna - a.staron@ckziuzory.pl

44. Szestak Katarzyna - k.szestak@ckziuzory.pl

45. Szulc Stanisława - s.szulc@ckziuzory.pl

46. Szwamberg Agnieszka - a.szwamberg@ckziuzory.pl

47. Timler Dorota - d.timler@ckziuzory.pl

48. Tum Katarzyna - k.tum@ckziuzory.pl

49. Tumula Joanna - j.wybraniec@ckziuzory.pl

50. Urbańczyk - Maziarek Barbara - b.maziarek@ckziuzory.pl

51. Winkler Anna - a.winkler@ckziuzory.pl

52. Wronka Katarzyna - k.wronka@ckziuzory.pl

53. Wyrozumski Bartłomiej - b.wyrozumski@ckziuzory.pl

54. Zeh - Wypasek Agnieszka - a.wypasek@ckziuzory.pl

55. Zielonka Krzysztof - k.zielonka@ckziuzory.pl

56. Żydek Iwona - i.zydek@ckziuzory.pl

 

Polityka plików cookies | RODO

© 2013-2020 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio