Narzędzia dostępności

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach

Dziś jest: wtorek, 30 listopada 2021 r.

Imieniny: Andrzeja, Konstantyna

Kontakt z nauczycielami

SŁUŻBOWE ADRESY MAILOWE NAUCZYCIELI:

Beata Kuźnik - b.kuznik@ckziuzory.pl (DYREKTOR)

Renata Wieczorek - r.wieczorek@ckziuzory.pl (WICEDYREKTOR)

Agnieszka Niedobecka - a.niedobecka@ckziuzory.pl (WICEDYREKTOR)

Bożena Długosz - b.dlugosz@ckziuzory.pl (KIEROWNIK PNZ)

1. Błanik Sylwia - s.blanik@ckziuzory.pl

2. Bosak Bogdan - b.bosak@ckziuzory.pl

3. Bystricky - Siegmund Michalina - m.siegmund@ckziuzory.pl

4. Cebula Jolanta - j.cebula@ckziuzory.pl

5. Chapuła - Pulit Małgorzata - m.pulit@ckziuzory.pl

6. De Gelnow Szoka Agata - a.szoka@ckziuzory.pl

7. Długosz Bożena - b.dlugosz@ckziuzory.pl

8. Druch Ewa - e.druch@ckziuzory.pl

9. Dyrbuś Sylwia - s.dyrbus@ckziuzory.pl

10. Dziuba Lucyna - l.dziuba@ckziuzory.pl

11. Dźwięga Iwona - i.dzwiega@ckziuzory.pl

12. Foltys Katarzyna - k.foltys@ckziuzory.pl

13. Gorzawska Agnieszka - a.gorzawska@ckziuzory.pl

14. Grzegorzyca Bartosz - b.grzegorzyca@ckziuzory.pl

15. Hajdecka Barbara - b.hajdecka@ckziuzory.pl

16. Hołownia Monika - m.holownia@ckziuzory.pl

17. Huk Mateusz - m.huk@ckziuzory.pl

18. Janosz Klaudia - k.janosz@ckziuzory.pl

19. Jendykiewicz Agnieszka - a.jendykiewicz@ckziuzory.pl

20. Kobylanka Juliusz - j.kobylanka@ckziuzory.pl

21. Koj Małgorzata - m.koj@ckziuzory.pl

22. Kołodziejska Urszula - u.kolodziejska@ckziuzory.pl

23. Krosny - Dudkiewicz Anna - a.dudkiewicz@ckziuzory.pl

24. Kwiecień Dorota - d.kwiecien@ckziuzory.pl

25. Kwietniewska - Broy Anna - a.broy@ckziuzory.pl

26. Lejta Damian - d.lejta@ckziuzory.pl

27. Liberda Ewa - e.liberda@ckziuzory.pl

28. Marciak Grzegorz - g.marciak@ckziuzory.pl

29. Maryjosz Katarzyna - k.maryjosz@ckziuzory.pl

30. Nocuń Marzena - m.nocun@ckziuzory.pl

31. Olszewska Beata - b.olszewska@ckziuzory.pl

32. Pajor Justyna - j.pajor@ckziuzory.pl

33. Pala Piotr - p.pala@ckziuzory.pl

34. Paleczna Urszula - u.paleczna@ckziuzory.pl

35. Piątek Katarzyna - k.piatek@ckziuzory.pl

36. Pichnar Grzegorz - g.pichnar@ckziuzory.pl

37. Rojek Adam - a.rojek@ckziuzory.pl

38. Rośczak Sylwia - s.rosczak@ckziuzory.pl

39. Salińska Violetta - v.salinska@ckziuzory.pl

40. Sieńkowska Adriana - a.sienkowska@ckziuzory.pl

41. Sobik Danuta - d.sobik@ckziuzory.pl

42. Staniec Damian - d.staniec@ckziuzory.pl

43. Staroń Anna - a.staron@ckziuzory.pl

44. Szestak Katarzyna - k.szestak@ckziuzory.pl

45. Szulc Stanisława - s.szulc@ckziuzory.pl

46. Szwamberg Agnieszka - a.szwamberg@ckziuzory.pl

47. Timler Dorota - d.timler@ckziuzory.pl

48. Tumula Joanna - j.tumula@ckziuzory.pl

49. Urbańczyk - Maziarek Barbara - b.maziarek@ckziuzory.pl

50. Wądołowski Arkadiusz - a.wadolowski@ckziuzory.pl

51. Winkler Anna - a.winkler@ckziuzory.pl

52. Wronka Katarzyna - k.wronka@ckziuzory.pl

53. Wyrozumski Bartłomiej - b.wyrozumski@ckziuzory.pl

54. Zeh - Wypasek Agnieszka - a.wypasek@ckziuzory.pl

55. Zielonka Krzysztof - k.zielonka@ckziuzory.pl

56. Zięba Renata - r.zieba@ckziuzory.pl

57. Żydek Iwona - i.zydek@ckziuzory.pl

 

Polityka plików cookies | RODO | Klauzula RODO o zdalnym nauczaniu

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google - Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług.

© 2013-2021 CKZiU Żory. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Realizacja: qbic studio