II Maraton Rowerowy za Nami!
Zwycięstwo klasy 2d, ponad 300 wspólnie wykręconych kilometrów...
Dziś w naszej szkole odbyła się druga edycja Maratonu Rowerowego i trzeba przyznać jedno — było fantastycznie!
Świetna atmosfera, ogrom sportowych emocji, zdrowa rywalizacja, mnóstwo pozytywnej energii, ale przede wszystkim dobra zabawa i promocja aktywnego, zdrowego stylu życia.
Po 90 minutach nieprzerwanej jazdy poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji
I miejsce – klasa 2d:
Bartłomiej Krakowski, Nataniel Jadasz, Przemysław Dzida oraz Kuba Nazarek
ponad 60 kilometrów wykręconych w 90 minut!
II miejsce – klasa 4aT:
Soffia Snihur, Klaudia Jop, Tobiasz Masło oraz Sebastian Lewońko,
miejsce wywalczone po niezwykle zaciętej końcówce!
III miejsce – klasa 1d:
Patryk Buchalik, Mateusz Masłowski, Paweł Hałacz oraz Kacper Lorenc
IV miejsce i ogromne wyróżnienie dla dziewczyn z klasy 3h, które wystąpiły w trzyosobowym składzie:
Julia Brudny, Jessica Drynda oraz Milena Wiśniewska,
- dziewczyny wykręciły ponad 50 kilometrów!
V miejsce – drugi zespół klasy 1d:
Antoni Pudło, Mikołaj Kotecki, Adrian Dębowski oraz Filip Orszulik
Maraton oficjalnie otworzyła i zakończyła Dyrektor Szkoły, a zarazem wielka fanka „dwóch kółek” - Pani Beata Kuźnik.
Do zobaczenia podczas kolejnej edycji!
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, zaangażowanie i fantastyczną atmosferę
Brawo dla Was!
Opracowanie: Grzegorz Marciak
Dodał: G.M







