Nagrodzeni w Konkursach
Gratulacje dla naszych uczniów!
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach plastycznych, których zadaniem było zaprojektowanie plakatów. Ich kreatywność i zaangażowanie przyniosły znakomite efekty oraz wysokie miejsca.
W Powiatowym Konkursie Plastycznym „Żory przez kolorowe okulary” w kategorii plakat graficzny nasi uczniowie zdobyli:
- I miejsce – Sebastian Słowik, Paweł Krypczyk
- II miejsce – Magdalena Milewska
- III miejsce – Łukasz Seledyn
Również w Konkursie miejskim „Zwariowany świat – Jesteśmy. Zwariuję jeszcze raz – Będziemy”, zorganizowanym w ramach Jubileuszowego XXV Dnia Godności, wyróżniona została:
- Weronika Rembak – wyróżnienie w kategorii osób dorosłych (organizatorzy nawiązali również współpracę z naszą absolwentką)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!
Dodała: A.K.D.



